طراحی سایت

اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت در تهران هستید، بهتر است با خدمات شرکتها بیشتر آشنا شوید تا بدانید که با چه معیاری، باید روی یک شرکت حساب کنید.

تجربه، رضایت مشتریان، تعهد شرکت، پشتیبانی  و … از عواملی است که باید در انتخاب یک شرکت طراحی سایت لحاظ شود تا بهتر متوجه کیفیت فعالیت های شرکت شوید و سایت خود را با افراد حرفه ای جلو ببرید.

در این مقاله قصد داریم شرکت طراحی سایت را معرفی و خدمات طراحی سایت شرکت را به اختصار معرفی کنیم و شما را با فعالیت های طراح سایت آشنا کنیم.

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت، مجموعه ای از متخصصین برنامه نویس، طراح، گرافیک کار، طراح رابط کاربر، تولید محتوا و سئو کار است که با همکاری تیمی، نیاز های سایت را برآورده می کنند و سایت  ها را از ایجاد تا پیشرفت همراهی می کنند.

مطمئنا توقعی که از انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران دارید، این است که زودتر در صفحات اول گوگل به نمایش گذاشته شوید تا دسترسی به سایتتان خیلی راحت تر باشد، اما اگر در این زمینه تخصص ندارید، نمی دانید که برای همین کار باید چه پروسه حرفه ای گذرانده شود تا به این مرحله برسید.

اولین مرحله برای ورود به تجارت آنلاین، طراحی سایت است که در بستر آن می توانید فعالیت های خود را آغاز کنید، اما بدون همکاری با یک شرکت یا متخصص، این کار تقریبا غیر ممکن است، چون حتی سایت های آماده هم نیاز به کد نویسی و ایجاد تغییراتی در html و css دارد.

موتور های جستجوگر با تنظیم اصول و قواعد، فعالیت غیر حرفه ای افراد را در این بستر متوقف کردند و بدون تخصص، از قوانین آنها نمی توانید پیروی کنید، علاوه بر این، نکته دیگری هم در معیار های انتخاب طراح سایت لحاظ کنید که از آخرین تغییرات اصول موتورهای جستجوگر و دانش به روز با خبر باشد، چون اطلاعات آپدیت شده، در فعالیت های آنلاین حرف اول را می زند.

طراح سایت حرفه ای

طراح سایت کیست؟ چه مهارت هایی دارد که مورد نیاز سایت است؟

طراح  سایت یکی از مهم ترین اعضای تیم شرکت طراحی سایت است که فعالیت های برنامه نویسی را بر پایه دیجیتال مارکتینگ جلو می برد و در واقع، هنر و حرفه را با هم ترکیب می کند.

اما کار طراح سایت چگونه روی عملکرد سایت ها تاثیر می گذارد؟

روش تاثیرگذاری روی مخاطب، بدون هیچ کلامی نیاز به آموزش های زیادی دارد که البته تجربه هم اهمیت بالایی در این حوزه دارد.

شناخت مخاطبین هدف هر سایت، باعث می شود یک طراح بداند که باید چه چیزی برای چه کسانی به نملیش بگذارد و چه صفحاتی تنظم کند که کاربر پسند باشد و چگونه روی مشتریان تاثیر بگذارد که فروش و ترافیک سایت را افزایش بدهد.

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران ، شرکتی است که طراحان با انگیزه و خلاقی را در تیم خود داشته باشد که بهترین جلوه های بصری را برای جذب مخاطب به کار بگیرد.

اگر محتوا با خواندن باعث جذب مخاطب می شود، طراحی و دیزاین سایت به صورت بصری و دیداری به جذب مخاطب کمک می کند.

ویژگی های شرکت طراحی سایت

همه شرکت ها سعی دارند تیم حرفه ای در طراحی  سایت داشته باشند، اما حرفه ای ها کسانی هستند که خلاقیت و شناخت بالایی از بازار دارند.
طراحی سایت

1. تیم حرفه ای و با تجربه

همه شرکت ها سعی دارند تیم حرفه ای در طراحی  سایت داشته باشند، اما حرفه ای ها کسانی هستند که خلاقیت و شناخت بالایی از بازار دارند.

همانطور که می دانید، تقریبا همه کسب و کارها به اینترنتی کشیده شده اند و عرصه رقابت را تنگ تر کرده اند، اما آیا همه آن ها حرفه ای و خلاقانه عمل می کنند؟ در این بازار شانسی برای دیده شدن دارند؟

2. بررسی نمونه کارهای شرکت

سابقه فعالیت و تجربه کاری شرکت، نشانه مهارت هایی است که طی پروژه های مختلف اجرا و اثبات شده است و می توانید از این طریق، یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را انتخاب کنید.

پیشنهاد می کنم برای بازدید از نمونه کار های شرکت، به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

3. رضایت مشتریان

مشتریان هر سایت، کسانی هستند که قبل از شما، از خدمات شرکت بهره بردند و با عملکرد شرکت و تیم آشنا هستند.

یکی از ملاک های یک شرکت خوب، جلب رضایت مشتریانش است که با ارائه خدمات با کیفیت و رفع نیاز ها به وجود می آید و در واقع هدف اصلی شرکت هم کسب رضایتمندی مشتریان است.

4. برند سازی برای تجارت ها

برند کردن شرکت ها و کسب و کار ها، یعنی یک محصول یا یک فرد را در ذهن افراد بی شماری تثبیت کنید که با یادآوری آن حس خوبی پیدا کنند و ناخودآگاه به او اعتماد کنند.

فرآیند سختی برای برند سازی شرکت ها انجام می شود اما در نهایت اعتماد سازی که صورت می گیرد، ارزش فعالیت ها را دو چندان می کند.

5. پشتیبانی سایت

مهم ترین مرحله برای مشتریان، پشتیبانی سایت است که در جهت بهینه سازی سایت، حل مشکلات، به روزرسانی و… صورت می گیرد.

در این مرحله، اقداماتی انجام می شود که شما را در مسیر مدیریت اصولی و بهینه سایت هدایت می کند که شامل 2 فعالیت است:

  • پشتیبانی محتوایی سایت
  • پشتیبانی فنی سایت 

پشتیبانی محتوا، زمانی انجام می شود که شرکتی که سفارش طراحی سایت داده، نیرویی برای بهینه سازی سایت و تولید محتوای حرفه ای نداشته باشد، در این صورت خود شرکت عهده دار تنظیم محتوا می شود و تصاویر، ویدیو، اخبار، آموزش و … را تنظیم و در سایت بارگذاری خواهد کرد.

علاوه بر اینها، خدمات آنالیز سایت هم یکی از خدمات پشتیبانی محتوایی است که توسط شرکت انجام می شود.

برای مشاهده مطالب بیشتر به پیج اینستاگرام ما سر بزنید.

برای مطالعه در ارتباط با سایت های فروشگاهی روی این جمبه کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *