انتخاب بهترین شرکت طراح سایت در تهران ممکن است به دلیل تنوع زیاد، کمی سخت باشد، اما ما در این مقاله قصد داریم انتخاب را برایتان ساده تر کنیم تا با مشخص کردن معیار های برتری یک شرکت، بدانید به چه شرکتی برای طراحی و راه اندازی سایت نیاز دارید.

کارفرمایان زیادی برای انتخاب شرکت خوب، دغدغه های زیادی دارند و حتی ممکن است تجربه ناموفقی هم در فعالیت با شرکت طراحی سایت داشته باشند که نتیجه اعتماد به شرکتی باشد که هیچ شناختی از سابقه یا کیفیت فعالیت آنها نداشته اید.

بهترین شرکت طراحی سایت

چقدر نگران این موضوع هستید که تلاش هایتان به نتیجه نرسد یا هزینه ای که کردید نابود شود؟ اعتمادتان را از شرکت های طراحی سایت از دست دادید؟
طراحی سایت

چقدر نگران این موضوع هستید که تلاش هایتان به نتیجه نرسد یا هزینه ای که کردید نابود شود؟ اعتمادتان را از شرکت های طراحی سایت از دست دادید؟

برای اینکه بتوانیم یک شرکت طراح سایت در تهران را معرفی کنیم، باید نیاز های کارفرمایان و خواسته آنها را بررسی کنیم و گاهی لازم است از تجربه شکست قبلی آنها مطلع شویم، در این صورت بهتر متوجه نیاز آنها می شویم.

تعهد کاری، انعطاف پذیری، سابقه کاری خوب، پشتیبانی، متخصصین فعال در شرکت از مهم ترین خصوصیات شرکت است که با بررسی سابقه آنها به دست می آید.

البته نکته مهمی که در این موضوع به آن توجه کمتری می شود این است که در حین تحقیق، باید مطمئن شوید که موفقیت های شرکت، در زمینه نوع سایتی است که شما نیاز دارید.

مثلا اگر اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کردید، شرکت موردنظرتان هم در این زمینه مهارت کافی داشته باشد.

آشنایی با 4 سایت پربازدید

شرکت طراح سایت در تهران ، خدمات متنوعی برای راه اندازی سایت ها ارائه می کند و سایت ها را به دسته هایی متفاوتی تقسیم می کند.

1. سایت های فروشگاهی

طراحی این سایت ها با ارائه  محصولات مختلفی همراه است که با طراحی های گرافیکی، حس اعتماد و جذابیت را به کاربران القا کند و با رعایت اصول، طراحی انعطاف پذیری برای اعمال تغییرات داشته باشد تا دیزاین ویترین فروشگاه اینترنتی، کاملا بی نقص اجرا شود.

2. سایت خدماتی

هدف اصلی این سایت ها، برند سازی شخص یا شرکت است که یک یا چند خدمات را ارائه می کنند و قصد دارند که در آن زمینه، منحصر به فرد دیده شوند.

3. سایت خبری

این سایت ها با به روز رسانی اخبار در یک یا چند زمینه، فعالیت می کنند و اطلاعات مهم را در آن قرار می دهند.

این سایت مناسب برندسازی برای خبرنگاران، روزنامه نگاران، اقتصاددانان و … است.

4. سایت شرکتی

تاحالا برای پیدا کردن یک شرکت یا سازمان، در سایت ها جستجو کردید؟ این سایت برای معرفی کامل شرکت، آدرس شرکت، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره، محصولات یا خدمات و … راه اندازی می شود که ضروری ترین نیاز برای هر شرکتی است تا دسترسی راحتی به مشتریان و کاربران بدهد.

طراح سایت یا شرکت طراح سایت

شرکت طراح سایت در تهران هموره در پی حل این مشکل بوده و هست تا کارفرمایان باید به جای استخدام یک طراح با یک شرکت طراحی قرارداد ببندند.

اما علت این موضوع چیست؟ چه تفاوتی با هم دارند؟

یک شرکت طراحی سایت، متشکل از مجموعه ای از متخصصین برنامه نویس، گرافیست، طراح UX، طراح UI، طراح سایت، بهینه سازی سایت، تیم تولید محتوا، پشتیبان سایت، پشتیبان شبکه های اجتماعی دیگر و … است که پروژ ها با همکاری همه اعضا انجام می شود و نتیجه ی یک کار تیمی که توسط چندین متخصص انجام شده، کیفیتی بهتره به همراه خواهد داشت.

اما یک طراح سایت، حتی اگر به همه این حوزه ها هم وارد باشد باز هم نمی تواند پروژ ای بی نقص تحویل دهد و حتی ممکن است وقت زیادی برای برخی از مراحل سایت هم نداشته باشد.

در اینجا بحث از سرعت و کیفیت کار است که با یک برسی کلی به جواب خواهید رسید

پروژه ها هر چقدر بزرگتر باشند و نیاز به فعالیت های بیشتری داشته باشد، به همان میزان هم از سرعت پیشرفت کار کاسته می شود و زمان بیشتری مصرف می کند.

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه ای که برای طراحی سایت می پردازید، مطابق میزان تخصص و مهارتی است که در آن به کار رفته، و مطمئنا هزینه طراحی سایت توسط یک فرد، کمتر از طراحی سایت نوسط شرکت طراحی است.

دلیل این موضوع هم این است که همه فعالیت ها توسط یک نفر انجام می شود که نیازی به محیط کار و تیم چند نفری ندارد.

اما اگر انتخاب شما این است که به یک شرکت طراح سایت اعتماد کنید، برای محاسبه قیمت لازم است این ملاک ها را در نظر بگیرید:

1. نوع هاست و سروری که انتخاب کردید قیمت و پهنای باند متفاوتی دارند.

2. هر کدام از دامنه ها، مثل IR، com، org و … نرخ متفاوتی دارند.

3. نوع پلتفرمی که به صورت آماده یا اختصاصی آماده می شو، قیمت را تغییر می دهد.

4. طراحی هایی که روی سایت پیاده شده مثل تصاویر گرافیکی، UI و UX تاثبر زیادی روی قیمت دارند.

5. پشتیانی سایت به صورت فنی، محتوایی، بهینه سازی و حل مشکلات سایت

6. ساخت اپلیکیشن برای سایت های فروشگاهی و مارکت پلیس ها

7. به روز رسانی مطالب، محصولات و قیمت ها

چکیده

نرخ هایی که شرکت طراح سایت در تهران مشخص کرده، به دلیل عدم ثبات بازار کنونی روی سایت گذاشته نمی شود، اما می توانید با شماره های تماسی که در صفحه نخست سایت قرار دارد تماس بگیرید و از جزئیات بیشتر قیمت ها مطلع شوید.

برای مطالعه مطالب بیشتر به پیج اینستاگرام ما سر بزنید.

برای مطالعه در ارتباط با مجازی سازی روی این جمله کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *