سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

یکی از خدمات ممتاز مجموعه مهندس شهشهانی بهینه سازی سایت یا همان سئو (SEO) می باشد. بهینه سازی یک فعالیت مداوم، دارای برنامه ریزی و نیازمند رصد دائم چگونگی فعالیت موتورهای جستجو بوده. متخصصین گروه سئو شهشهانی با استفاده از روش کلاه سفید (White Hat) سایت شما را مطابق با آخرین تغییرات موتورهای جستجو بهینه می کند.

  • بهینه سازی کدها و ساختار سایت
    یک سایت برای اینکه در رتبه های بالای جستجو قرار بگیرد باید دارای ساختار استاندارد و مورد علاقه موتورهای جستجو باشد. ممکن است یک سایت ظاهری جذاب و مورد پسند داشته باشد ولی استانداردهای یک سایت بهینه از نظر گوگل را نداشته باشد. استفاده از جدیدترین نسخه html,css,js و استفاده از متاتگ های معتبر و رعایت استانداردهای کدنویسی کلاینت در تمام صفحات سایت و افزایش سرعت لود سایت و… از جمله تکنیک های طراحی یک سایت بهینه می باشد.
  • بهینه سازی محتوای سایت
    محتوا طلاست! این جمله معروفی است که همه طراحان وب و افراد درگیر در بهینه سازی و سئو به آن اذعان دارند. متخصصین ما با تیم تولید و مدیریت محتوای حرفه ای که در اختیار دارند می توانند مناسب ترین محتوا را برای موضوع سایت شما تولید و یا محتواهای فعلی سایت شما را تقویت و بهینه سازی نمایند.
  • بهینه سازی شبکه های اجتماعی
    امروزه در فرآیند بهینه سازی سایت فعالیت در شبکه های اجتماعی بسیار حائز اهمیت است. تولید محتوای دست اول شامل متن، تصویر، فیلم، موشن گرافیک، اینفوگراف و … و اشتراک گذاری به شکل مناسب و و مستمر در شبکه های اجتماعی از جمله راه حل های تخصصی این مجموعه می باشد.
سئو شهشهانی

متخصصان خبره ما در حوزه خدمات شبکه های کامپیوتری و کارهای مشاوره ای برای شرکت ها در هر اندازه را انجام داده اند و ما خوشحال خواهیم بود شبکه فعلی شما را بهینه سازی کنیم تا از اتلاف وقت، ناامیدی کارمندان و از دست دادن درآمد جلوگیری کنیم.

برای مشاوره در این زمینه می توانید با شماره تلفن مستقیم کارشناس 09120123065 تماس حاصل فرمایید یا در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید.